traren

Kullanım Şartları

Anasayfa » Kullanım Şartları

Sitemizi kullanmaya başlamadan önce Site Kullanım Koşulları’nı dikkatlice okumanızı rica ederiz. Bu siteyi ziyaret eden kullanıcılar, aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır:

Web sitemiz Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Derneği’ne aittir ve onun tarafından işletilir. Kullanıcılar, sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunu kabul etmiş sayılırlar. İşbu sözleşme taraflara sözleşme konusu site ile ilgili hak ve yükümlülükler yükler ve taraflar işbu sözleşmeyi kabul ettiklerinde bahsi geçen hak ve yükümlülükleri eksiksiz, doğru, zamanında, işbu sözleşmede talep edilen şartlar dâhilinde yerine getireceklerini beyan ederler.

1. Ticari markalar ve fikri mülkiyet hakları

www.ubad.com.tr’nin tüm hakları Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Derneği’ne aittir. Bu siteye ait web sayfalarında aktif edilen tüm içerikler (yazılım, logolar, metinler, görseller, videolar, ticari markalar vb.), ulusal ve uluslararası kanunlar ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır. Site ziyaretçileri, söz konusu site dahilinde bulunan her türlü içerik unsurunun, kısmen veya tamamen çoğaltamayacaklarını, kopyalayamayacaklarını, işleyemeyeceklerini, çevirim içi veya diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle gönderilemeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla, Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Derneği ile doğrudan ve / veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir. Sitede yer alan içerikler, kısmen veya tamamen, ekleme veya değiştirme yoluyla da olsa başka bir yerde kullanılamaz.

2. Kullanım koşullarında değişiklik

Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Derneği, www.ubad.com.tr bir sebep göstermeksizin ve / veya ihbarda bulunmaksızın bu metne konu olan kullanım koşullarında değişikliğe gitmek, ek yapma ve revize etme hakkını saklı tutar. Kullanıcılar, işbu web sayfalarının kullanılması ile var olan, güncel versiyonu kullandıklarını kabul eder.

3. Üçüncü parti sitelere verilecek linkler

www.ubad.com.tr ve alt alan adları, site dâhilinde doğrudan veya dolaylı yoldan başka sitelere link verebilir. Kullanıcılar, bu linklerle ilgili olarak Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Derneği’nin hiçbir kontrolü olamayabileceğini, olası bağlantı kesintilerinden dolayı sorumlu olmadığını kabul eder. Benzer şekilde, linkle ulaşılan sitelerdeki her türlü metin, görsel vb. içerikten www.ubad.com.tr sorumlu tutulamaz.

4. Kullanıcı bilgileri

Site içinde, kullanıcıların dolduracakları üyelik, ziyaretçi yorumları, talep ve bilgi formlarının yer aldığı bölümler bulunabilir. Kullanıcılar, bu bölümleri doldururken yazabilecekleri her türlü küfür, tehdit ve rahatsızlık veren sözler ile kanuna aykırı içeriklerden sorumludur. Böyle bir durumun gerçekleşmesi durumunda kullanıcılar, Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Derneği’nin kanuni yollardan yaptırımını kabul etmiş sayılırlar.

5. Haklar ve yükümlülükler

Site içerisindeki tüm içerikler, periyodik olarak kontrol edilmekte ve ihtiyaç olması durumunda revize edilmektedir. Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Derneği, sayfalarında her türlü değişikliği istediği anda yapabilir.

6. Mücbir sebepler

Tarafların kontrolünde olmayan; tabii afetler, yangın, patlamalar, iç savaşlar, savaşlar, ayaklanmalar, halk hareketleri, seferberlik ilanı, grev, lokavt ve salgın hastalıklar, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi gibi sebeplerden dolayı sözleşmeden doğan yükümlülükler taraflarca ifa edilemez hale gelirse, taraflar bundan sorumlu değildir. Bu sürede tarafların işbu sözleşmeden doğan hak ve yükümlülükleri askıya alınır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.